Wesprzyj nas!

Drodzy słuchacze!
Od dwóch lat gościmy w waszych słuchawkach i na głośnikach, co tydzień powracając z nową porcją wiedzy ułatwiającej działanie w branży, inspiracją i nowinkami. Nagraliśmy dla Was już ponad 100 odcinków, przepytaliśmy wielu ciekawych gości wśród których byli muzycy, menadżerowie, organizatorzy koncertów, aktorzy musicalowi, czy legendy polskiej sceny (żeby tylko wspomnieć rozmowę z VITO BAMBINO (TAK TYM!), czy nagrywany przy udziale publiczności odcinek z legendarnym Lechem Janerką). 

Od samego początku robimy to wykładając kasę z własnej kieszeni, mając na celu danie naszym kolegom z branży czegoś, czego bardzo nam brakowało od samego początku naszej przygody i czego brakuję nam nadal – wiedzy przystosowanej do polskich realiów. Ten rok jest dla nas jednak przełomowy w sferze osobistej, chcielibyśmy więc, by był też taki dla podcastu. Nasz plan obejmuje co najmniej 30 odcinków z gośćmi, którzy są porozsiewani po całym kraju, trzeba więc do nich dojechać. Chcemy zrobić to podczas kilku kilkudniowych wyjazdów, tak czy inaczej wymaga to sporych nakładów finansowych. 

W tym miejscu prosimy Was o wsparcie. Wyliczyliśmy, że wyjazdy będą nas kosztować ok. 5000 zł, do tego chcielibyśmy trochę odświeżyć nasz sprzęt, czyli dokupić 3 lub 4 mikrofony Rode PodMic. Jeśli udałoby się przekroczyć kwotę, którą zakładamy na starcie zbiórki naszym małym marzeniem jest mikser podcastowy RODECaster Pro. A jeśliby udało się przekroczyć tę kwotę znacznie, to następne odcinki będziemy nagrywać na Hawajach 😛 Nie no aż tak to chyba nie… A może? 😉 

W ramach podziękowania za wsparcie prześlemy Wam krótkie podziękowanie wideo. Przy poważniejszych kwotach – niedostępną nigdzie indziej książkę Jędrka „A może płyta?” czyli ponad 150 stron o tym jak wydawać singla, EPkę czy płytę własnym sumptem, w wersji PDF. Dla prawdziwych wariatów pomagania przewidzieliśmy też pomoc przy pisaniu ridera, lub stworzeniu One Sheeta (jak ktoś nie wie co to, to jest w książce! ;)).

Link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/z/cierpieniamlodegomuzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *